Trispalvė papuošė mokyklos langą

Kauno jaunimo mokyklos 6-10 klasių mokiniai, vadovaudami istorijos mokytojos Danutės, prisijungė prie visoje Lietuvoje organizuojamos akcijos „Iškelk trispalvę“. Akcijos organizatoriai pakvietė visus Lietuvos žmones vasario 16 dieną Lietuvos šimtojo gimtadienio proga iškelti butų, namų, įstaigų languose trispalves.

Mūsų mokyklos mokiniai pasiryžo iš mažų geltonų, žalių ir raudonų popierinių rutuliukų lange suklijuoti trispalvę. Darbo buvo nemažai. Pirmiausia reikėjo langą išsimatuoti, padalinti į 3 lygias dalis, prisikarpyti daugybę rutuliukų, o po to juos suklijuoti lange.

Prisidėję prie akcijos mokiniai, klijuodami trispalvius rutuliukus, linkėjo Lietuvai: taikos, santarvės, ekonominės gerovės, inovacijų. Kiekvienas į šią vėliavą įklijavo ir savo širdies dalelę. Mūsų vėliava džiugins mokyklos bendruomenę visus metus.

 

 

 


Mokyklos žinios Nr. 34

laikrastis naujass nr34 vasaris


Postmoderni dovana Lietuvai valstybės atkūrimo šimtmečio proga

Postmodernią dovaną Lietuvai valstybės atkūrimo šimtmečiui (sausio 17 dieną) kūrė visi  kartu Kauno jaunimo mokyklos mokiniai. Vadovaujami mokytojos keramikės Loretos Kvietkauskienės vaikai nulipdė 100 detalių su valstybine atributika. Iš jų kuriame instaliaciją, kuri papuoš mūsų mokyklą.

Sauliaus Černevičiaus nuotr.


Užsiėmimų tvarkaraštis

#TIKpasMUS !

Laisvalaikio centro durys atviros kasdien viso Kauno mokiniams ir suaugusiems  nuo 13.30 val. iki 18 val. Prieš užsiėmimus gaminame valgome pavakarius, po užsiėmimų vakarienę gaminame kartu ir sėdame prie bendro stalo.

Visos kompleksinės paslaugos nemokamos!

laisvalaikis@kjm.lt /+37061166349 Rita / +37063879194 Živilė

Išlyginamasis mokymasis – SLENKANČIU GRAFIKU 13:25-15:45 VAL.

Laisvalaikio centre vyksta išlyginamasis mokymasis: mokiniai gilina dalykų žinias, paruošia pamokas, konsultuojasi su mokytojais.  Su mokiniais dirba lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, istorijos, geografijos, biologijos, matematikos, fizikos, dailės, muzikos specialistai. Mokiniai kompleksiškai pasiruošia testams, egzaminams, kalbėjimo įskaitoms.

Socialinių tinklų valdymas – PIRMADIENĮ 16-17 VAL.

nuotr. pexels.com

Skaityti daugiau »


Sausio 13-osios minėjimas mokykloje

„Turime mylėti tėvynę, kaip savo tėvus“, – taip Sausio 13-osios minėjime kalbėjo istorijos mokytoja Danutė Sabaliauskienė. Penktadienio rytą mokiniai pasitiko mokyklos bendruomenę, įsegė  arčiau širdies pačių paruoštas neužmirštuolių gėles. Ši gėlė pasirinkta neatsitiktinai – tai atminties ir pagarbos ženklas. Vaikai istorijos kabinete, tyliai fone skambant Vytauto Kernagio dainai „Šaukiu aš tautą“, klausėsi mokytojos istorijos apie Sausio 13-osios įvykius. „Jų kraujas, pasiryžimas, padėjo būti laisviems“, – taip apie žuvusius kalbėjo mokytoja ir pakvietė mokinius pagerbti juos tylos minute. Tam, kad vaikai suprastų Sausio 13-osios svarbą  žiūrėjo dokumentinį filmą „Nežinomi didvyriai.“ Po filmo peržiūros mokytoja su mokiniais išėjo į Petrašiūnų kapines, padėti vainiko ant žuvusio Tito Masiulio kapo taip išreikšdami pagarbą visiems, žuvusiems tą šiurpią Sausio 13-osios naktį.

 


Mokiniai pramogavo batutų parke!

Mokykla įvertina mokinių pastangas ir apdovanoja! Už geriausius trimestro  rezultatus lankomumo ir pažymių vidurkį, vaikai galėjo pramogauti „Jump Space“ batutų parke.

Į parką už puikius rezultatus važiavo septintokai Nojus Lysinas ir Vilardas Tauras, devintokai Vaidotas Lipskis ir Marius Zažeckis.

Jūs esate pavyzdys bendraklasiams, tad neužmikite ant laurų ir toliau siekite kuo aukštesnių rezultatų!

20171215_121955a 20171215_122134a 20171215_122212a


Kalėdų sūkury

Kauno jaunimo mokykloje savaitę laiko šėlome šventišku ritmu. Mokytojos Ada, Lauksmina ir Nida nebe pirmi metai su mokiniais prieš šventes visą savaitę kuria kalėdinę atmosferą mokykloje.

Vaikai mokėsi dažyti vitražiniais dažais, kurdami puošmenas langams. O gardus mokinių kepamų kalėdinių meduolių kvapas sklido mokykloje kaip džiugus švenčių pranašas. Tuomet vyko intensyvus užsiėmimų ciklas „Dovana draugui“, kurio metu vaikai margino glajumi, pakavo meduolius.

Kiekvienas mokinys piešė savo rankos fragmentus, užrašė palinkėjimą ir taip sukūrė originalią eglę mokyklos bendruomenei. Išradingai papuoštuose kabinetuose mokiniai keitėsi pačių sukurtais linkėjimais, dovanėlėmis, siuntė sveikinimus mylimiems mokytojams.


Neįgaliesiems