#TIKpasMUS !

Laisvalaikio centro durys atviros kasdien viso Kauno mokiniams ir suaugusiems  nuo 13.30 val. iki 18 val. Prieš užsiėmimus gaminame valgome pavakarius, po užsiėmimų vakarienę gaminame kartu ir sėdame prie bendro stalo.

Visos kompleksinės paslaugos nemokamos!

laisvalaikis@kjm.lt /+37061166349 Rita / +37063879194 Živilė

Išlyginamasis mokymasis – SLENKANČIU GRAFIKU 13:25-15:45 VAL.

Laisvalaikio centre vyksta išlyginamasis mokymasis: mokiniai gilina dalykų žinias, paruošia pamokas, konsultuojasi su mokytojais.  Su mokiniais dirba lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, istorijos, geografijos, biologijos, matematikos, fizikos, dailės, muzikos specialistai. Mokiniai kompleksiškai pasiruošia testams, egzaminams, kalbėjimo įskaitoms.

Socialinių tinklų valdymas – PIRMADIENĮ 16-17 VAL.

nuotr. pexels.com

Užsiėmimai, kuriuose mokomės valdyti socialinius tinklus (Facebook, Instagram, Blog), ir komunikuoti juose. Mokomės vizualizuoti, kurti puslapio įvaizdžius, turinį. Daug dėmesio skiriame tekstų rašymui tinklaraščiuose. Smagiai ir turiningai leidžiame laiką socialiniuose tinkluose!

Fotografijos/videografijos užsiėmimai – PIRMADIENĮ 15-16 VAL./ ANTRADIENĮ 14-15 VAL.

Mokomės fotografijos ir videografijos meno paslapčių. Užsiėmimuose teorija siejama su praktiką. Mokiniai mokosi fotografuoti, filmuoti ir montuoti, susipažįsta su režisūros pagrindais. Turime galimybę apdoroti medžiagą dirbant grafinėmis programomis. Užsiėmimus veda profesionalūs fotografai ir video meistrai.

Anglų kalbos konsultacijos – PIRMADIENĮ, TREČIADIENĮ, KETVIRTADIENĮ 15.30-16.30 VAL.

Anglų kalbos konsultacijos visiems. Vaikams ir suaugusiems. Pradedantiems ir jau pažengusiems. Ateikite į laisvalaikio centrą ir  išmokite šios kalbos ar patobulinkite savo įgūdžius. Laisvai galėsite bendrauti su viso pasaulio žmonėmis. Užsiėmimus veda kompetentinga anglų kalbos mokytoja.

„Taekwando“ treniruotės – PIRMADIENĮ, TREČIADIENĮ 17-18 VAL.

Taekwando – korėjiečių kovas menas – pasižymi galingais kojų spyriais pašokus į viršų. Ugdo koordinaciją, fizinę ištvermę, disciplinuoja. Tai rytų kovas menas, turintis filosofinį pagrindą. Išmokti savigynos ir gerbti priešininką turėtų ne tik vaikinai, bet ir merginos. Užsiėmimus veda ilgametę patirtį turintis treneris.

„Breake dance“ – ANTRADIENĮ 13.30-15 VAL. (gali keistis)

Gatvės šokiai išpopuliarėjo Amerikoje 20 amžiaus viduryje. „Breake dance“ 21 amžiuje užkariavo Lietuvą. Jau šoka visi – ir dešimtmečiai, ir senjorai. Kviečiame treniruotis ir dalyvauti pasirodymų kovose. Breiko, hiphopo šokių judesių mokys vadovas Rokas („Gamers šokių studija“).

Gitaros pamokos – ANTRADIENĮ 14.30 – 16 val.

KJM „Laisvalaikio centre“ vyksta gitaros pamokos.  Gitaros muzikos virtuozai irgi pradėjo mokytis groti nuo paprastučių akordų… Ateikite ir išmokite groti gitara. Kurkite savo muziką. Užsiėmimus veda patyręs muzikos mokytojas.

Kompiuteriniai žaidimai – ANTRADIENĮ – PENKTADIENĮ 14-16 VAL.

Laisvalaikio centre vyksta kompiuterinių žaidimų treniruotės. Žaidžiame kompiuterinius žaidimus (šiuo metu „League Of Legends“). Ugdome kūrybiškus lyderius ir strategus, laviname analitinį, loginį ir kritinį mąstymą. Mūsų mokykloje kompiuteris ne tik pramoga, bet ir mokymosi įrankis.

Lietuvių kalbos pamokos kitataučiams – TREČIADIENĮ 15-16 val.

Laisvalaikio centre vyksta pamokos kitataučiams, norintiems išmokti kalbėti ir rašyti lietuviškai. Kviečiami visi, kurie gyvena (net ir laikinai) Lietuvoje ir nemoka mūsų valstybinės kalbos. Nesudėtinga ir unikali mokymosi metodika padės jums greitai ir taisyklingai išmokti kalbėti lietuviškai.

Elektroninės lietuvių kalbos pamokos – „Rašyk lietuviškai“ – KETVIRTADIENĮ 16-17 VAL.

Laisvalaikio centre šiuolaikiškai mokomės lietuvių kalbos – dirbame tik su kompiuteriais. Užsiėmimuose patrauklia forma kartojame rašybos ir skyrybos taisykles, atliekame testus. Mokomės literatūros – skaitome elektronines knygas. Giliname žinias žaisdami – egzaminai mums ne iššūkis!

„Waacking“ šokių treniruotės – KETVIRTADIENĮ 13.30 – 15 VAL. (gali keistis)

„Waacking“ šokių treniruotės vaikams ir suaugusiems. Šis stilius yra kilęs iš pogrindžio Amerikos – Los Andželo naktinių klubų kultūros 1970 m. Tai aštrių, vertikalių judesių stilius, kurio pagrindas sudėtingi, stiprūs rankų judesiai, jėga, ekspresija ir jausmingumas. Šis šokis atsirado skambant disko stiliaus  muzikai.

Prisijungti galite bet kada!

Viešasis kalbėjimas – PENKTADIENĮ 15.30-16.30 VAL.

Viešasis kalbėjimas, arba retorikos menas. Oratorinių gebėjimų lavinimas – tai viena aktualiausių žmogaus gyvenimo sričių. Reikia laikyti egzaminus, vesti seminarus, skaityti paskaitas…. Kaip įveikti viešojo kalbėjimo baimę? Kaip patraukti ir išlaikyti auditorijos dėmesį?