Ketvirtadienio rytą  Kauno jaunimo mokyklos mokiniai skubėjo į Kauno apskrities vyriausio policijos komisariato organizuotą kasmetinę atvirų durų dieną. Organizatorių tikslas – supažindinti vaikus su policininko profesija, iš arčiau parodyti darbo priemones ir atskleisti kasdienio pareigūnų darbo užkulisius.

Vaikai savo eismo kelių taisyklių žinias patikrino išsprendę testus, kuriuos vėliau komentavo ir apie klaidas plačiau kalbėjo pareigūnė. Mokiniams prisiminti taisykles iš tiesų pravartu – juk jiems prasidės dviračių sezonas! Be to, renginio svečiai domėjosi policininkų specialiosiomis darbo priemonėmis, pavyzdžiui, greičio matuokliais, vairuotojų blaivumą tikrinančiais alkotesteriais, antrankiais, ginklais ir kt. O komisariato kieme laukė kinologų šunų pasirodymas, kuriame galėjo dalyvauti ir patys mokiniai.

Žingeidžiausius renginio lankytojus organizatoriai pakvietė vykti į ekskursiją Panemunėje, kur įsikūrusios mokymų klasės. Kauno jaunimo mokyklos mokiniai turėjo galimybę patyrinėti policijos transportą: garsinius signalus, specialias šviesas, įrengtas racijas. Taip pat aplankė laikinas sulaikymo kameras ir darbo kabinetus, kur vykdomos apklausos. Vaikai drąsiai uždavinėjo klausimus ir diskutavo su pareigūnais.

Policija atvirų durų dienoje pristatė skirtingas jų padalinių veiklas. Renginio metu mokiniai turėjo daugybę skirtingos ir aktyvios veiklos. Jie dar daugiau sužinojo apie pareigūnų darbą ir profesijos galimybes.